preloader-logo

Заказать

Заказать

Сервіс медичного обладнання - якісно і надійно

Сервісне обслуговування медичного обладнання - один із напрямів роботи компанії VM medica. Ми здійснюємо якісну діагностику медапаратури і проводимо контроль її технічного стану відповідно, до наявної нормативної документації.

У нас є власний сервісний центр з розвиненою лабораторією, в якому працюють професійні співробітники, регулярно проходять навчання новим технологіям і підвищують свою кваліфікацію на міжнародному рівні. Ми завжди готові надати вам кваліфіковану допомогу, тому що розуміємо, що від стабільності і правильності роботи медобладнання можуть залежати життя людей і безперебійність роботи медичних центрів, лікарень і поліклінік.

Медичне устаткування - це високоточна апаратура, яка щодня виконує десятки і сотні життєво важливих функцій, починаючи з аналізу крові і рідин організму, і аж до реанімації людей у важкому стані. Тому перебої і похибки в функціонуванні медтехніки неприпустимі. Уникнути неприємних ситуацій допоможе регулярний і своєчасний сервіс медичного устаткування.

Як відомо, в обслуговуванні потребує будь-яка техніка і апаратура, і медобладнання не є винятком з правил. Адже краще попередити поломку, щоб потім не витрачати великі гроші на ремонт і не ризикувати здоров'ям і життям пацієнтів, які потребують медичної допомоги. Обслуговування медичної техніки в даному випадку і стане тим превентивним заходом, що забезпечує пролонговане функціонування апаратури без збоїв і несправностей.

Що входить в сервіс медичного устаткування?

Поняття технічного обслуговування медапаратури досить велике і включає ряд процедур, орієнтованих на підтримку її працездатності, усунення неполадок і відновлення несправностей, які могли виникнути в результаті транспортування, експлуатації або зберігання медичного обладнання. Також в процес обслуговування медичного обладнання може включатися модернізація конструктивних елементів і заміна швидкозношуваних деталей на більш сучасні, функціональні.

Заходи по ТО і сервісу медапаратури плануються таким чином:

 • За подією. Мається на увазі ситуація, яка вже сталася і потрібно усувати результати поломки, несправності обладнання.
 • За регламентом. Для кожного типу медтехніки існують свої періоди механізації тваринницьких ТО, згідно з якими потрібно перевіряти поточний стан вузлів і механізмів, і, якщо потрібен сервіс - виконувати його.
 • Станом. Якщо в ході експлуатації або після експертної оцінки виявлені проблеми в функціонуванні обладнання - воно відправляється в сервісний центр на діагностику, після чого приймається рішення про подальший ремонт.

Види технічного обслуговування:

 • контроль технічного стану безпосередньо перед використанням,
 • планове обслуговування в ході експлуатації,
 • позапланове сервісне обслуговування,
 • інструментальний контроль ключових вихідних параметрів.

Як ми надаємо сервісне обслуговування медичної техніки?

Ми бережемо ваш час і докладаємо максимум зусиль для того, щоб вся Медапаратура, передана нам на ТО, працювала відповідно Вашим очікуванням.

Ми пропонуємо:

 • Контроль технічного стану безпосередньо перед використанням,
 • Роботу по ліцензії. Це означає, що виконуване нами комплексне техобслуговування медобладнання здійснюється за ліцензією, завдяки чому наші клієнти можуть не переживати про якість послуг, що надаються.
 • Підтримку менеджера. Наші консультанти добре знайомі з медичною сферою, орієнтуються в можливих неісправностях і конструктиві медтехніки, і кожен день контактують з інженерами сервісного центру.
 • Гарантію якості. Ми впевнені в кваліфікації наших фахівців і можемо гарантувати, що вони вирішать вашу проблему, і виконають обслуговування на вищому рівні.

Телефонуйте нам, повідомте свою проблему, уточніть вартість сервісного обслуговування медичної техніки та більше не турбуйтеся про її справність.