preloader-logo

Заказать

Заказать

Умови використання сайту

Прочитайте, будь ласка, уважно умови використання цього сайту. Якщо ви з ними не згодні, не використовуйте цей сайт.

Загальні положення

Зміст цього інтернет-магазину захищено згідно з міжнародними законами про авторські права, належить компанії «VM medica» і контролюється нею. Контент сайту https://vasmedica.com.ua/ може використовуватися відвідувачами тільки для особистого ознайомлення з некомерційною метою. Не допускається зміна або подальше відтворення і поширення матеріалів з нашого ресурсу. Забороняється будь-яке залучення контенту веб-сайту в комерційних або громадських цілях.

Відмова від відповідальності

Компанія «VM medica» докладає всіх адекватних зусиль і контролює публікацію інформації на сторінках інтернет-магазину для забезпечення її достовірності і актуальності, але не дає ніяких гарантій щодо повноти і точності даних, наданих за станом на певну дату. У будь-який момент, без попередження «VM medica» може редагувати матеріали, товари, послуги, ціни на сайті, вносячи в них коригування на свій розсуд, а в разі старіння даних - видаляти їх або не оновлювати.

Ні в якому разі «VM medica» не несе відповідальності за будь-які можливі збитки, травми, що виникли в результаті відвідування цього веб-ресурсу, відсутність можливості його використання або здійснення доступу до нього.

Посилання на сторонні веб-сайти

Інтернет-магазин «VM medica» може містити посилання на інші веб-ресурси, але його адміністрація не несе відповідальності за контент, опублікований на сторонніх сайтах, і за будь-яку шкоду, що виникла в результаті доступу до них. Всі посилання на інші веб-ресурси надаються суто для зручності користувачів.

Посилання на сайт VM medica

Всі витікаючі посилання на інтернет-магазин «VM medica» повинні бути схвалені нами. Не допускається розміщення посилань всередині html-тега frame. Також посилання на наш сайт не повинні формувати у користувачів помилкове уявлення про те, що компанія, її діяльність або її товари і послуги можуть зашкодити їхній роботі.

У будь-якому випадку, ви погоджуєтеся з тим, що «VM medica» залишає за собою право в будь-який час відкликати згоду на публікацію посилання без пояснення причини і повідомлення. Також ви зобов'язуєтеся усунути будь-яке посилання, на яке було відкликано згоду нашої компанії.

Зворотній зв'язок і комунікація

Інтернет-магазин «VM medica» використовує різні форми зворотного зв'язку. Заповнюючи їх або звертаючись в нашу компанію іншими способами, ви даєте згоду на надання достовірної інформації про себе та своїх контактних даних, погоджуючись тим самим на обробку ваших персональних даних. Разом з цим ви автоматично погоджуєтеся з даними умовами використання сайту.

Також ви несете відповідальність за те, що ваше повідомлення, відправлене нам через форму зворотного зв'язку або будь-яким зручним для вас способом, не є:

  • протизаконним,
  • образливим,
  • шкідливим,
  • що містить наклеп,

а також:

  • не містить образи на адресу конкретних осіб або організацій;
  • чи не порушує авторські права і чинного законодавства України;
  • не дискримінує людей за віросповіданням, етнічною, національною, расовою, гендерною і соціальною ознакою.

Якщо ви відправляєте нам повідомлення, заповняєте форму для зв'язку або замовляєте зворотній дзвінок, ви автоматично погоджуєтеся з умовами використання сайту і Політикою конфіденційності.

Коментарі

Використовуючи цей сайт, ви погоджуєтеся з тим, що адміністрація «VM medica» має право без пояснення причин, без повідомлення та вашої згоди видаляти повідомлення та коментарі, залишені вами на сторінках веб-ресурсу, або використовувати їх безоплатно на свій розсуд.

Використання персональних даних

Будь-яка конфіденційна інформація, залишена користувачами в рамках цього веб-ресурсу, регулюється Політикою конфіденційності. Ми використовуємо різні технології для збору, обробки та зберігання інформації, коли ви відвідуєте цей сайт, відправляєте нам повідомлення або намагаєтеся зв'язатися з нами через інші інструменти, представлені на цьому сайті.

Обов'язково ознайомтеся з Політикою конфіденційності, перш ніж використовувати наш інтернет-магазин.