preloader-logo

Заказать

Заказать

Компанія «VM medica» пропонує вам вибрати найбільш зручний спосіб оплати вашої покупки:

  • Готівковий розрахунок. Оформляєте доставку післяплатою через відповідну службу перевезення і оплачуєте товар при отриманні. При цьому слід враховувати комісію послуги післяплати. Другий варіант - оплата готівкою рахунку-фактури в будь-якому зручному відділенні банку. Оптимальне рішення як для приватних осіб, так і для організацій різної форми власності.
  • Безготівковий розрахунок. Ви можете перерахувати кошти зі свого рахунку на рахунок нашої компанії за реквізитами, отриманими у менеджера при підтвердженні замовлення. Слід враховувати деякі аспекти оплати товару з урахуванням ПДВ за безготівковим розрахунком. Якщо клієнт - фізична особа, йому знадобиться документ, що засвідчує особу і код платника податків. Друга умова - такий покупець повинен бути громадянином України. Клієнтам-юридичним особам потрібно відповідне свідоцтво і свідоцтво ПДВ.
  • Оплата на карту. Вибираєте зручний банк і після узгодження суми покупки з нашим менеджером здійснюєте переказ коштів за наданими реквізитами. Зробити це ви можете через мобільний додаток, особистий кабінет на сайті банку або в касі відділення.
  • Оплата банківською картою онлайн. Здійснюється при оформленні замовлення. Після переадресації на сторінку системи забезпечення безпечної оплати Вам потрібно лише підтвердити платіж зі своєї карти.

Компанія «VM medica» здійснює доставку медичного обладнання та супутніх товарів по всій Україні. Ви можете:

  • Замовити доставку будь-якою популярною кур'єрською службою, наприклад, Новою Поштою, Делівері, САТ, Автолюкс, Гюнсел, Нічний Експрес або ж зручною для вас транспортною компанією.
  • Забрати покупку самостійно на доступному складі в Харкові. Для цього вам потрібно уточнити можливість самовивозу у менеджера.